top of page

Kargo ve Teslimat

ÜRÜN DEĞİŞTİRİLMESİ VE İADE

  • Size yanlış ürün gönderilmesi halinde, tarafımıza yanlış gönderilen ürün ulaştırıldığı tarihte size yeni ürününüz gönderilecektir.

  • Size gönderilen üründe herhangi bir sebeple hata, bozulma ya da başka bir eksiklik olması durumunda bu ürünün değiştirilmesini ya da iade edilmesini talep edebilirsiniz. Bu durumda bize hatayı bildirdiğiniz tarihte size yeni ürün gönderilecek ve ek bir kargo ücreti talep edilmeyecektir.

  • Üründeki hatalardan kaynaklanan değiştirme ya da iade istekleri; ürün tüketicinin eline geçtiği tarihten itibaren en geç 7 gün içinde yapılmalıdır. Daha sonraki bir tarihte oluşacak bu tür istekler geçersiz olacaktır.

  • Herhangi bir hata durumu olmadan değiştirme veya iade istemi durumunda ürün "DOGAN TIP KİTABEVİ"ne kullanılmamış ve hasarsız olarak geri iade edilmelidir. Eğer alınan ürün başka bir ürünle değiştirilmek isteniyorsa iki ürün arasındaki fiyat farkı tespit edilecek ve iade/ilave fiyat durumu müşteriye bildirilecektir.

 

TESLİMAT

  • Tüm siparişleriniz "YURTİÇİ Kargo" aracılığı ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

  • Tarafımıza yapmış olduğunuz sipariş aynı gün içerisinde değerlendirilir ve kargo ile size ulaştırılması sağlanır.  

  • ÖZEL DURUMLAR: 1) Hava muhalefeti olduğu durumlar, 2) İstenilen ürünün halihazırda stoklarımızda olmadığı durumlar (Bu durumda sistemimiz size bir bilgi mesajı yollayacaktır.)

  • Siparişinizi iptal ettirmek için 0 242 503 08 33 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetleri departmanımızdan destek alabilirsiniz.Talebiniz bize ulaştığında işlemler yapılarak tarafınıza bilgi verilir.

  • Ödemesini yaptığınız iptal taleplerinizin iadeleri yapıldıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yansır. (Bankanın iletmiş olduğu zamandır.)

 

GİZLİLİK

Sayın Müşterimiz;

Web sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizde tarafımıza vermiş olduğunuz kredi kartınız ile ilgili bilgileriniz yapmış olduğunuz ödeme seçeneğine göre Yapı Kredi veya Kuveyttürk bankası güvencesindedir. Ayrıca, tarafımıza vermiş olduğunuz fatura bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılamaz. "DOĞAN TIP KİTABEVİ"den satın aldığınız tüm ürünleri hasarsız ve eksiksiz olarak faturası ile birlikte zamanında teslim etmekten DOĞAN TIP KİTABEVİ sorumludur.

bottom of page